Новости проекта
Мобильное приложение Schools.by
С Новым годом!

План работы на зимние каникулы

Дата: 28 декабря 2021 в 11:27, Обновлено 29 декабря 2021 в 12:18

Зацвярджаю   

Дырэктар ДУА  “Ручаёўскі      

дзіцячы сад-сярэдняя школа

імя І.І.Мельнікава”

____________А.А.Лысянок

“____”___________2021г.

План работы

ДУА “Ручаёўскі дзіцячы сад-сярэдняя  школа імя І.І.Мельнікава”

на зімовыя канікулы з 27.12.2021г. па 08.01.2022г.

Дата

Мерапрыемствы

Час

Адказны

27.12.

Работа зімовага аздараўленчага лагера

Гульня падарожжа “Зімовыя віды спорту”

Антыстрэсавыя практыкаванні (7-9 кл.)

Гутарка “Падарожжа ў краіну вітамінаў”

Секцыя па Валейболе

08.30 –16.00

10.00-11.00

11.00-12.00

12.00-13.00

16.30-17.30

Панамарэнка Я.С.

Анісавец С.А.

Страковіч Т.У.

Мельнікава А.П.

Кацуба А.С.

28.12.

Работа зімовага аздараўленчага лагера

Гульнявая праграма “Новы год раз у годзе”

Работа з адоранымі вучнямі

(падрыхтоўка да алімпіяды )

Майстэрня Дзеда Мароза “Навагоднія цацкі”

Гурток “Акварэлька ”

Секцыя па шахматам,шашкам

08.30 –16.00

10.00-11.00

11.00-12.00

12.00-13.00

13.20-14.20

15.30-16-30

Панамарэнка Я.С.

Гаўрыленка В.М.

 Яромчык С.М. 

Лямешчанка Е.С.

Лямешчанка Е.С.

Кацуба А.С.

29.12.

Работа зімовага аздараўленчага лагера

Падарожжа ў госці да Дзеда Мароза!

Снежны снайпер

Пазакласнае мерапрыемства “Зімовыя вячоркі”

Гурток “Пачатковае тэхнічнае мадэліраванне”

Спартыўная секцыя па тэнісе

(дзяўчынкі)

08.30-16.00

10.00-11.00

11.00-12.00

12.00-13.00

13.55-14.35

15.00-16.00

Панамарэнка Я.С.

Гурыновіч П.П.

Кацуба А.С.

Верамеенка М.М.

Прышчэп Д.В.

Токар А.У.

Кацуба А.С.

30.12.

Работа зімовага аздараўленчага лагера

Вясёлы англійскі (3-4 кл.)

Інтэлектуальная гульня “Шчаслівы выпадак”

Гурток “Творчая майстэрня”

Экалагічная віктарына “Зімовы лес поўны казак і цудаў”

8.30 –16.00

10.00-11.00

11.00 –12.00

13.55-14.35

12.00-13.00

Панамарэнка Я.С.

Страковіч Т.У.

Яромчык С.М.

Гаўрыленка В.М.

Касцюкова А.І.

31.01

Работа з адоранымі вучнямі

(падрыхтоўка да алімпіяды)

Гульня-віктарына “Зорны час”

Гурток “Азбука танца”

Спартыўная секцыя па валейболе

10.00-11.00

11.00 –12.00

13.20-14.20

15.00-16.00

Белаш Т.М.

        

Токар А.У.

Лямешчанка Е.С.

Кацуба А.С.

03.01

Работа зімовага аздараўленчага лагера

Квэст “Навагодні каламбур”

Турнір па валейболе

Конкурс малюнкаў “Навагодняя цацка”

Секцыя па валейболе

08.30- 16.00

10.00-11.00

11.00-12.00

12.00-13.00

15.00-16.00

Панамарэнка Я.С.

Гаўрыленка В.М.

Кацуба А.С.

Верамеенка М.М.

Лямешчанка Е.С.

Кацуба А.С.

04.01

Работа зімовага аздараўленчага лагера

Экалагічная прагулка “Жыццё дрэў зімой”

Віктарына “Колькі братоў у Дзеда Мароза”

Конкурс малюнкаў “Навагодні настрой у казках”

Гурток “Акварэлька”

Секцыя па шахматам, шашкам

08.30-16.00

10.00-11.00

11.00-12.00

12.00-13.00

13.20-14.20

15.00-16.00

Панамарэнка Я.С.

Каток П.А.

   

Каток А.А.

Мельнікава А.П.

Лямешчанка Е.С.

Кацуба А.С.

05.01

Работа зімовага аздараўленчага лагера

Спартыўна-гульнявая праграма “Мы марозу не баімся”

Інтэлектуальная гульня “Брэйн рынг”

Мерапрыемства “Навагодні перапалох у музеі цудаў”

Гурток “Пачатковае тэхнічнае мадэліраванне”

Інтэлектуальны рынг “Усе ведаю”

Секцыя па тэнісе

08.30-16.00

10.00-11.00

11.00-12.00

12.00-13.00

13.55-14.35

13.00-14.00

15.00-16.00

Панамарэнка Я.С.

Анісавец С.А.

Прышчэп Д.В.

Токар А.У.

Токар А.У.

Касцюкова А.І.

Кацуба А.С.

06.01

Работа зімовага аздараўленчага лагера

Святочная інтэрактыўная гульня “Навагодні настрой”

Конкурс-віктарына “Па правілам дарожнага руху”

Гульня “Разумнікі і разумніцы”

Гурток “Творчая майстэрня”

Гульня-падарожжа “Сто дарог-адна твая”

08.30-16.00

10.00-11.00

11.00-12.00

12.00-13.00

13.55-14-35

13.00-14.00

Панамарэнка Я.С.

Гурыновіч П.П

Каток П.А.

Каток А.А.

Гаўрыленка В.М.

Белаш Т.М

08.01

Спартыўны час “Зімовыя забавы”

Дэманстрацыя відэяфільма аб прафілактыцы наркаманіі

Гурток “Юны інспектар руху”

Гурток “Юны выратавальнік пажарны”

Праца бібліятэкі

Час футбола (5-7 кл)

.Гурток “Турыстычны”

Тэніс

Час футбола (8-9 кл)

Міні-футбол

 10.00-11.00

09.00-10.00

09.00-10.00

10.00-11.00

08.30-11.00

11.00-12.00

12.00-13.00

10.00-11.00

16.00-17.00

17.00 -18.00

Анісавец С.А.

Гаўрыленка В.М.

Каток П.А.

Каток П.А.

Мельнікава А.П.

Кацуба А.С.

Кацуба А.С.

Кацуба А.С.

Кацуба А.С.

Кацуба А.С.

Педагог арганізатар                                                                                                       А.С.Кацуба

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.