Новости проекта
Мобильное приложение Schools.by
С Новым годом!

Расписание факультативных занятий

Дата: 7 мая 2013 в 12:02, Обновлено 16 января в 13:43

Зацвярджаю

Дырэктар

ДУА “Ручаёўскі дзіцячы сад-

сярэдняя школа

імя І. І. Мельнікава”

____________ А.А. Лысянок

“____”___________2022г.

                                                                           

РАСКЛАД ФАКУЛЬТАТЫЎНЫХ ЗАНЯТКАЎ на II паўгоддзе

Назва факультатыва

Клас

Колькасць вучняў

Дні тыдня

Час правядзення

Хто праводзіць

Матэматычная вясёлка

1

6

Панядзелак

12.10 – 12.45

Лямешчанка Е.С.

Творчыя майстэрні

1

6

Чацвер

12.10 – 12.45

Лямешчанка Е.С.

Вытокі роднай мовы

1

6

Пятніца

11.15 - 11.50

Лямешчанка Е.С.

Рашэнне тэкставых задач

2

7

Чацвер

13.05 – 13.40

Анісавец С.А.

Мова родная, сябруй са мной

2

7

Панядзелак

12.10 – 12.45

Анісавец С.А.

Вытокі роднай мовы

3

5

Панядзелак

12.10 – 12.45

Касцюкова А.І.

Матэматычная вясёлка

4

3

Панядзелак

12.10 – 12.45

Гаўрыленка В.М.

Грані слова

5

6

Панядзелак

13.05 – 14.45

Белаш Т. М.

Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму

5

6

Аўторак

13.05 – 13.40

Каток П.А.

Сакрэты словазмянення і формаўтварэння

6

5

Пятніца

13.05 – 13.40

Яромчык С.М.

Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму

6

5

Серада

13.55 - 14.35

Каток П.А.

Слова ў тэксце

7

6

Пятніца

13.55 – 14.35

Белаш Т.М.

Гэты няпросты просты сказ

8

5

Панядзелак

13.55 – 14.35

Яромчык С. М.

Абагульняючае паўтарэнне па матэматыцы

9

8

Серада

13.55 – 14.35

Буднік В. С.

Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове

9

4

Аўторак

13.55 – 14.35

Яромчык С.М.

Абагульняючы курс

9

4

Чацвер

13.55 – 14.35

Каток А.А.

Прафесія маёй мары

9

8

Панядзелак

13.55 – 14.35

Каток А.А.

Практыкум па арфаграфііі пунктуацыі беларускай мовы

11

3

Аўторак

13.55 – 14.35

Белаш Т. М.

Абагульняючае паўтарэнне па матэматыцы

11

3

Чацвер

13.55 – 14.35

Буднік В. С.

Увядзенне ў аграрныяпрафесіі

11

4

Панядзелак

Серада

13.05 – 13.40

13.55 – 14.35

Абібок У. К.

Прафесійная падрыхтоўка

11

2

Субота

9.00-15.00

Гурыновіч П. П.

Час футбола

5-7

13

Субота

11.00-12.00

Кацуба А. С.

Час футбола

8-9

10

Субота

16.00-17.00

Кацуба А.С.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.